"DÖNER TABLA DİŞLİLERİ"
KURUMSAL
Şirket Profili

Reel Makina ve Isıl İşlem San. ve Tic. Ltd. Şti. 1987 yılında ısıl işlem ve yüzey sertleştirme hizmeti vermek amacıyla İzmir’de kurumuştur. 20 yılı aşkın süredir başta makina imalatçıları ve otomotiv yan sanayi sektörleri olmak üzere yaptığı başarılı çalışmalar ile konusunda lider firma olma özelliğini korumaktadır.
2007 yılında ise uzun yıllarını Döner Tabla Dişlisi ve Rulman imalatına vermiş ve bu konuda uzmanlaşmış ortakların Reel Makina bünyesine katılmasıyla şirketimiz uluslar arası kalite standartlarında döner tabla dişlisi ve rulmanı imalatına başlamıştır.Yatırımlarının büyük kısmını bu yönde gerçekleştiren firmamız imalat proseslerini sektörde 15 yılı aşkın süredir hizmet veren, özellikle savunma sanayi ve rüzgar türbinleri projelerine başarı ile imza atmış birbirinden değerli ve tecrübeli yöneticileri ve operatörleri ile gerçekleştirmektedir.
Şirketimiz özellikle Almanya ve İtalya’dan ithal ettiği yüksek kaliteli hammaddeler ile ürettiği Avrupa standartlarındaki döner tabla dişlileri ve rulmanları ile yurtdışında da tercih edilen marka haline gelmiştir.Mobil vinçlerden rüzgar türbinlerine, iş makinalarından savunma sanayine, robotlardan endüstriyel tasarımlara kadar her sektörde dönüş sistemlerindeki doğru çözümü üreten firmamız, kalitesinden aldığı gücü mutlak müşteri memnuniyeti ile belgeleyerek REEL bayrağını her kıtada dalgalandırma yolunda çalışmalarına hızla devam etmektedir.

Misyonumuz:

Bilgi birikimimizi ve tecrübemizi müşteri beklentileri ile bütünleştirerek, ürünlerimizi yüksek kalitede sunmak, çözümlerimiz ve satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerimizin ilk tercihi olmaktır.

Vizyonumuz:

Uluslarası kalite standartları ile ürettiğimiz ürünlerimizle ulusal pazarda fark yaratmak, güçlü ve etkin kurumsal kimliğimiz ile sektörün lider firması olmaktır.